تخصص، تجربه، نوآوری

انواع جراحی زیبایی | دکتر تهران بیوتی

در جامعه کنونی قرن بیست و یکم، با پیشرفت علم و فناوری، جراحی زیبایی یا جراحی پلاستیک میان مردم و بخصوص خانم ها از اهمیت زیادی برخوردار شده است. جراحی زیبایی در واقع به تمامی فعالیت های روی پوست افراد گفته میشود که جهت ترمیم و زیبا سازی، صورت میگیرند. این عمل بسیار ظریف و حساس میباشد و باید از کلینیک های معتبر، دارای تخصص و نمونه کار مشابه اقدام به این عمل نمود. با دکتر تهران بیوتی همراه باشید.

انواع عمل زیبایی در کلینیک دکتر تهران بیوتی

 
 
انواع عمل زیبایی در کلینیک دکتر تهران بیوتی
 
 • جراحی زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی یا به اصطلاح رینوپلاستی ، عملی است که به جهت بهبود کارایی یا بهبود ظاهر بینی، بر روی بیمار اعمال میشود. این جراحی، از لحاظ تقاضا در سطح دنیا جزو پرطرفدارترین جراحی ها است. چرا که هم بر روی زیبایی افراد بسیار تاثیرگذار است و هم عضوی است که عملکرد حیاتی در بدن دارد. دکتر تهران بیوتی با افتخار و با سابقه درخشان خدمت رسانی به شما عزیزان، شما را به مشاهده نمونه کارهای جراحی بینی و تصاویر عمل بینی قبل و بعد دعوت میکند.

 • عمل زیبایی گوش (اتوپلاستی)

افرادی که از نوع قرار گیری گوش های خود ناراضی هستند اغلب به این نوع جراحی روی می آورند. جراحی اتوپلاستی تاثیر بسزایی روی اعتماد به نفس افراد، پس از عمل میگذارد. این جراحی برای افرادی که با عیوب مادرزادی بزرگی، کوچکی، انحنا به سمت داخل، تاخوردگی شدید و وجود شکاف گوش ها مواجه هستند، توصیه میشود.

 • لیپوساکشن

لیپوساکشن، به معنای چربی کشی از نواحی مختلف بدن است که بوسیله یک مکنده سانتریفیوژ، چربی خالص از زیر پوست بیمار خارج شده و سپس در صورت نیاز، به نواحی مختلف بدن تزریق میشود. موارد استفاده این عمل برای خارج کردن چربی اضافی از ران، شکم، پشت، پهلو و بازو میباشد. این عمل در میان برخی از آقایانی که سینه بزرگی دارند نیز مرسوم است.

 • جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)

بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک ها، پس از جراحی بینی، پرطرفدار ترین جراحی پلاستیک بین ایرانیان است. زیبایی پلک ها تاثیر بسزایی بر روی زیبایی چشم ها، بخصوص خانم ها دارد، افزون بر این، جراحی پلک خواص درمانی نیز دارد و باعث بهبود میدان دید افراد و باز شدن چشم ها میشود.

 • پروتز چانه

عمل پروتز چانه، برای افرادی مناسب است که از نظر خودشان چانه با سایر اعضای صورت، تناسب ندارد. بطور معمول عمل پروتز چانه با جراحی زیبایی بینی همراه است، تا به تناسب مناسبی بین این دو برسیم. این جراحی میتواند نقش مهمی در ترکیب و زیبایی صورت افراد بازی کند. در جراحی چانه، پروتزی به قسمت چانه فرد اضافه میشود تا با سایر اعضای صورت هماهنگ شود.

 • پروتز سینه

افزایش حجم سینه بوسیله پروتز، روشی ایمن برای تناسب و زیبایی فرم سینه ی بانوان است. این روش از جمله ایمن ترین و پرطرفدار ترین عمل های جراحی میان خانم هاست. جنس پروتز، کشور سازنده، سایز و تاییدیه های آن، عامل تعیین کننده ی قیمت این عمل هستند.

 • پروتز باسن

داشتن باسن خوش فرم، برای اغلب خانم ها حس خوبی به ارمغان می آورد. پروتز باسن یکی از رایج ترین و محبوب ترین عمل های زیبایی در جهان میباشد. اما به علت حساسیت این ناحیه، بطور کلی بین ۱ تا ۲ درصد، ریسک عفونت در پروتز وجود دارد.

 

تاثیر جراحی زیبایی بر روی زندگی افراد

 
تاثیر جراحی زیبایی در زندگی
 

عمل جراحی زیبایی بینی، با بهبود وضع ظاهری افراد باعث بهبود اعتماد به نفس آنها میگردد. در محل کار، باشگاه یا مکان های عمومی، خواه یا ناخواه ما با اولین نگاه به فرد مقابل، قبل از صحبت با وی، او را قضاوت میکنیم.

مهم ترین قسمت پس از جراحی زیبایی این مورد است که فرد عمل شده، درباره چهره خویش احساس خوبی بکند و باعث افزایش اعتماد به نفس وی شود، هر چقدر هم که عمل، جزئی و ظریف باشد.

زمان بهبود و ریکاوری در انواع جراحی زیبایی چقدر است؟

 
مراقبت های پس از جراحی زیبایی
 

زمان ریکاوری جراحی های زیبایی بسته به بدن بیمار و نظر دکتر دارد. اما بطور معمول گذراندن دوره نقاهت و بازیابی بجز در عمل های به اصطلاح سرپایی، نیازمند استراحت دو تا سه روزه در بیمارستان هستند. توجه به نکات دستوری پزشک، رژیم غذایی و داروهای مربوطه، میتواند دوره ریکاوری سریعتری را برای بیمار فراهم آورد.

مواردی که حتما قبل از عمل زیبایی باید مورد توجه قرار بگیرد!!

موارد مهم قبل از عمل جراحی زیبایی

 1. حتما اطلاعات کاملی از سابقه بیماری هایی که دارید، در اختیار پزشک خود بگذارید.
 2. برای عمل جراحی زیبایی هم میتوانید با پزشک جراح پلاستیک مشورت کنید، هم متخصص گوش، حلق و بینی.
 3. حتما قبل از عمل چکاپ های حساسیت به دارو های مختلف را با حضور دکتر انجام دهید و مشورت های لازم را از وی بگیرید.
 4. با مشاهده نمونه کار های پزشک مربوطه، جستجو در اینترنت و یا مراجعه به کلینیک تخصصی با دید باز تری اقدام به این عمل بنمایید.
 5. تیم تخصصی دکتر تهران بیوتی، به سرپرستی جناب دکتر پیام ابوالحسنی متخصص گوش، حلق و بینی و پلاستیک صورت، با تجربه کاری و نمونه کار های مختلف آماده ارائه خدمات زیبایی به شما عزیزان میباشد. شما میتوانید در بخش درباره ما، اطلاعات جامعی از دکتر تهران بیوتی کسب کنید.
031-nose-2

عمل زیبایی بینی

044-aesthetic

پروتز باسن

013-eye-1

بلفاروپلاستی

031-anatomy

پروتز سینه

024-ear

اتوپلاستی

050-b

لیپوساکشن

021-face-1

پروتز چانه

نیاز به مشاوره دارید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید.