تخصص، تجربه، نوآوری

انواع خدمات لیفت صورت و بدن | عوارض، معایب و مزایا

خدمات لیفت - بهترین راه برای جوانسازی پوست

خدمات لیفت صورت و سفت کردن پوست صورت یک عمل زیبایی است که باعث زیبایی صورت افراد می شود و به آن‌ها جوانی را هدیه می‌دهد.

در لیفت صورت، بافت‌های صورت با استفاده از تکنیک‌های مختلف درمان می شود و ظاهر فرد را جوان‌تر می‌کند. افرادی که بر اثر مواردی چون افزایش سن، شاهد بروز مشکلات پوستی بوده‌اند، با کمک این روش می‌توانند پوستی زیبا و شاداب داشته باشند. خدمات لیفت فقط بر روی پوست صورت انجام نمی‌گیرد بلکه بر روی گردن و سینه نیز قابل انجام است.

 خدمات لیفت شامل لیفت صورت، سانترال لب، لیفت شقیقه و پیشانی، لیفت گردن و سینه میباشد. در این عمل زیبایی، بی حسی عموما بصورت موضعی است و طی عمل، بافت های صورت و بدن با تکنولوژی های پیشرفته و تکنیک های درمانی متنوع بهبود میابد. لغت لیفت در علم پزشکی، به معنای کشیدن ناحیه هایی از پوست جهت زیبا سازی میباشد.

در این صفحه که به مرور زمان نیز آپدیت میشود، خدمات لیفت، عوارض آن، مزایا و معایب آن را بطور کامل شرح میدهیم. با دکتر تهران بیوتی همراه باشید.

انواع خدمات لیفت

انواع خدمات لیفت در دکتر تهران بیوتی

سانترال لب

این عمل برای افرادی توصیه میشود که به اصطلاح، پشت لب بلندی دارند. به معنای اینکه فاصله خط لب بالا تا بینی فرد از حالت معمول بیشتر به نظر میرسد. این اتفاق با افزایش سن، بطور طبیعی ایجاد میشود و در افراد مسن، حجم لب بالا کاهش یافته و به فاصله آن تا بینی دامن میزند.

در این عمل پشت لب فرد برداشته شده و پوست آن زیر بینی فرد متقاضی بخیه میشود. این عمل معمولا در کنار عمل بینی به افراد توصیه میشود تا هماهنگی مناسبی بین بینی و لب فرد ایجاد شود.

خدمات لیفت شقیقه و پیشانی

این نوع لیفتینگ به منظور رفع افتادگی ابروها، چروک پیشانی و جوانی ناحیه بالایی صورت انجام میگیرد. در این روش علاوه بر جراحی میتوان از طریق لیفت با دستگاه اندوتایم (اندولیفت) هم به نتیجه مطلوب رسید. لیفت شقیقه و پیشانی روشی بسیار موثر در جوانسازی پوست است. این عمل هم با بیهوشی و هم با بی حسی موضعی میتواند صورت گیرد.

خدمات لیفت صورت

لیفت صورت یکی از بهترین راه ها، برای جوانسازی صورت بدون عوارض جانبی است. اما لیفت صورت پر هزینه است، چراکه هم تخصص و تجربه پزشک در این عمل تاثیرگذار است و هم عمل بسیار دقیقی است.

صورت انسان پر از عصب های مختلف است که وظیفه های مشخصی دارند. اشتباه در حتی یک رشته عصبی، باعث ایجاد مشکل حسی روی صورت فرد میشود. در صفحه مربوط به لیفت صورت بطور جامع به معرفی و مزایای این روش زیبایی صورت میپردازیم.

خدمات لیفت گردن

گردن انسان، به دلیل بافتی که دارد معمولا زودتر از سایر اعضای بدن، خاصیت ارتجاعی خود را از دست میدهد. در لیفت گردن، پوست شل شده کشیده میشود و با این عمل، پوست سفت شده و جوانتر به نظر میرسد. علاوه بر این، برای افرادی که احساس وجود چربی یا پوست اضافه زیر فک و روی گردن دارند، عمل لیفت گردن بسیار مناسب است.

خدمات لیفت سینه (ماموپلاستی)

ماموپلاستی (ماستوپکسی) عموما برای افرادی که از افتادگی سینه های خود، بزرگی بیش از حد آنها و نامتوازن بودن دو سینه ناراضی هستند توصیه بسیار مناسبی است. در این روش، پزشک متخصص با ایجاد برش هایی زیر سینه (بدلیل مشخص نشدن جای بخیه) پوست و چربی اضافی را برداشته و به سینه های ظاهری زیبایی میدهد.

مزایای عمل لیفت

مزایای لیفت صورت و گردن | تهران بیوتی

  • ایجاد پوست شاداب و جوان در هر ناحیه که لیفت صورت میگیرد.
  • از بین رفتن تمامی چروک های ناحیه لیفت شده.
  • خدمات لیفت معمولا جای اسکار و زخم بسیار محدودی دارند.
  • تاثیر شگفت انگیز در جوانی شما | بین ۵ تا ۱۵ سال جوانتر به نظر می آیید.
  • تحریک لایه میانی پوست برای کلاژنسازی.

معایب شاخص لیفتینگ

قبل و بعد از لیفت گردن و صورت

  • عوارض گذرا پس از انجام لیفیتینگ مانند: درد، تورم و سوزش که از بین میرود.
  • امکان آسیب رساندن موقت به اعصاب صورت. البته این خطا به تجربه و تخصص پرشک نیز مربوط میشود.
  • مانند هر نوع عمل، ریسک خطر عفونت و واکنش بدن وجود دارد.
  • بروز هماتوم (جمع شدن خون زیر پوست بیمار)؛ معمولا توسط پزشک برداشته میشود.
  • توصیه شدید به کنار گذاشتن سیگار و دخانیات چند هفته قبل و بعد از انجام لیفتینگ.

عوارض احتمالی و دوره نقاهت پس از خدمات لیفت 

عوارض و دوره نقاهت پس از خدمات لیفت

در مورد عوارض احتمالی، بستگی به پزشک و خود شما دارد. چراکه نوع پوست شما، مهارت پزشک و تجربه وی همه در این عمل تاثیر گذارند. مشخصا پزشک قبل از انجام خدمات لیفت برای شما، وضعیت پوست، آزمایش های مربوطه و سوابق پزشکی شما را در نظر میگیرد.

توصیه دکتر تهران بیوتی به شما این است که با مراجعه به پزشک و صحبت درباره انتظارات خود، اطلاعات جامعی در مورد خدمات لیفت کسب کنید.

دوره نقاهت معمولا بیش از دو هفته طول نمیکشد و پس از آن، فرد میتواند به زندگی و کارهای روزمره خود رسیدگی کند. کبودی پس از عمل، بین یک هفته تا ۱۰ روز بطور کامل از بین رفته و شما میتوانید جوان شدن پوست خود را در آینه مشاهده کنید.

هزینه خدمات لیفت

هزینه خدمات لیفت صورت و بدن چقدر است؟

هزینه خدمات لیفت بسته به میزان سختی عمل، دستمزد جراح، هزینه های بیهوشی و بی حسی، تعداد جلسات برای جوانسازی پوست، میزان تخصص و تجربه دکتر مربوطه و … میباشد. نکته مهم در این رابطه مشاوره تخصصی قبل از انجام عمل لیفت است. دکتر تهران بیوتی با بیش از ۲۰ سال تجربه موفق در عمل جراحی زیبایی، جهت مشاوره رایگان به شما عزیزان در خدمت شماست.

023-beauty

لیفت شقیقه و پیشانی

007-aesthetic

سانترال لب

034-healthcare and medical

لیفت صورت

012-be

لیفت گردن

014-ana

لیفت سینه

نیاز به مشاوره دارید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید.