عمل بینی و جراحی بینی

معرفی کامل مدل های عمل زیبایی بینی

در دنیایی که عمل های زیبایی بین مردم باب شده و تقاضا برای انجام آن رو به افزایش است عمل زیبایی بینی جزء عمل هایی است که همه افراد آن را می پسندند. با این که دنیای مد امروزه تاکید بر زیبایی نچرال و طبیعی دارد اما جراحی بینی می تواند باعث افزایش زیبایی و تاثیرگذاری چهره، در نتیجه افزایش اعتماد به نفس شود. تا چند سال پیش جراحی زیبایی بینی در بین خانم ها آن هم از سن پایین گسترش بیشتری داشت اما امروزه جراحی بینی جنسیت نمیشناسد و آقایون هم متقاضی انجام جراحی بینی شده اند. 

عمل زیبایی بینی می تواند یه تاثیر و نتیجه متفاوت روی بینی شما بر جای بگذارد. جراحی بینی با مدل عروسکی، طبیعی و یا نیمه فانتزی. 

در این مقاله در مورد مدل های عمل زیبایی بینی بیشتر توضیح خواهیم داد تا بتوانیم در تصمیم گیری شما را راهنمایی کنیم.

جراحی بینی

عمل بینی با مدل عروسکی و یا فانتزی

زاویه نرمالی که بین لب و بینی وجود دارد 90 درجه می باشد. عمل زیبایی بینی می تواند باعث تغییر این زاویه شود. در عمل بینی عروسکی این زاویه افزایش پیدا می کند و تا 100 درجه هم زیاد می شود. هر چه این زاویه بیشتر باشد نوک بینی شما بیشتر به سمت بالا کشیده می شود و روی تیغه بینی هم قوس بیشتری ایجاد می شود. اگر شما دارای یک بینی گوشتی با غضروف نرم هستید این نوع جراحی بینی را به طور کل کنار بگذارید. عمل زیبایی بینی عروسکی نیازمند به یک تیغه محکم و سفت است که پزشک بتواند آن را تراش و فرم دهد. این مدل جراحی زیبایی بینی نیازمند تخصص و مهارت پزشک است تا بتواند بینی شما را به گونه ای عمل کند که اولا ظاهر خوکی به خود نگیرد در ثانی بعد از عمل بینی دچار مشکلات تنفسی هم نشوید. تگر در ریتم تنفس شما اختلال ایجاد شد به رینوپلاستی یا عمل ترمیمی بینی نیاز پیدا می کنید و بینی که به صورت عروسکی عمل شده وارد پروسه سخت عمل ترمیم می شود. عمل بینی با مدل عروسکی نیازمند این است که هزینه عمل بینی بیشتری را بپردازید.

جراحی بینی طبیعی

حتما برایتان پیش آمده است که به صورت فردی خیره می شویم و این سوال را می پرسیم که ببخشید بینی تان را عمل کرده اید؟ عمل طبیعی بینی این گونه است که گویا در ظاهر، بینی شما مورد جراحی قرار نگرفته است. این نوع عمل زیبایی بینی فقط برای برطرف کردن عیوب ظاهری و مشکلات تنفسی انجام می شود. در این نوع جراحی بینی برآمدگی روی تیغه بینی، انحراف آن، پلیپ و مشکلات تنفسی برطرف می شود. در زاویه بین بینی و لب و پره های بینی تغییری ایجاد نمی شود. این نوع عمل زیبایی بینی بیشتر مورد توجه آقایان قرار گرفته است. چرا که می توانند عیوب ظاهری بینی را برطرف کنند و این جراحی از چهره مردانه آن ها هم چیزی کم نمی کند.

عمل زیبایی بینی نیمه فانتزی

در این بین جراحی بینی وجود دارد که سال های اخیر با استقبال زیادی مواجه شده است. این نوع جراحی زیبایی بینی ویژگی های مشترک هر دو نوع عمل بینی مطرح شده در بالا را در کنار هم دارد. این نوع عمل بینی، بینی را دچار تغییرات زیادی نمی کند. عیوب ظاهری برطرف می شود و کمی رو تیغه بینی قوس ایجاد می شود. در نتیجه کمی زاویه بین بینی و لب افزایش پیدا می کند اما از حالت طبیعی خارج نخواهد شد.

نکته ای که قبل از اینکه تصمیم بگیرید چه نوع مدلی از عمل زیبایی بینی را انتخاب کنید تا روی صورتتان بنشیند نیازمند این هستید که پزشک جراحی را انتخاب کنید که تجربه و مهارت بالایی داشته باشد. این یک حقیقت است که تخصص پزشک روی نتیجه جراحی زیبایی بینی شما تاثیر مستقیم دارد. اگر می خواهید از نتیجه جراحی بینی تان راضی باشید باید پزشک جراح حاذقی را انتخاب کنید، و نتیجه کار را به دستان او بسپارید. شاید کمی هزینه عمل بینی شما بیشتر شود اما این اطمینان خاطر را داشته باشید که بینی شما بعد از عمل بسیار مناسب صورتتان است و عوارض عمل کمتر می باشد.

عمل زیبایی بینی

پزشک جراح شما باید دارای رزومه کاری خوب باشد و شما می توانید با دیدن نمونه کار او به تخصص پزشک پی ببرید. وقتی پزشک جراح را انتخاب کردید بهتر است که مطب او مراجعه کنید و با افرادی که از قبل توسط ایشان مورد جراحی بینی قرار گرفته اند صحبت کنید و بپرسید که از نتیجه عمل راضی هستند یا خیر. شما قطعا قبل از عمل یک جلسه مشاوره با جراح خواهید داشت. در آن جلسه انتظاراتتان از عمل زیبایی بینی را مطرح کنید. اما پزشکتان با توجه به نوع بینی شما، اینکه استخوانی است یا بینی گوشتی دارید  می تواند نتیجه عمل زیبایی بینی را برایتان پیش بینی کند و شما را از هزینه عمل بینی مطلع کند.

اگر بینی شما استخوانی است می توانید هر سه نوع مدل جراحی زیبایی بینی را انتخاب کنید. اما در مورد بینی های گوشتی بهتر است که عمل بینی طبیعی و با کوچک کردن سایز نوک بینی انجام شود. 

اما سوالی که برای همه ما پیش می آید این است که این عمل زیبایی بینی که بسیار دوست داشتنی است چقدر هزینه به دنبال دارد؟

عوامل متعددی در هزینه عمل بینی تاثیر گذار خواهد بود. تجربه و تخصص پزشک، نوع بینی شما و مدلی که شما برای جراحی زیبایی بینی انتخاب می کنید در هزینه عمل بینی تاثیر گذار است. حداقل عددی که بین افرادی که جراحی بینی انجام داده اند شنیده می شود حدود ده میلیون تومان است. 

پیشنهاد می شود این هزینه را در جایی خرج کنید که مطمئن باشید تخصص پزشک می تواند بینی شما را زیبا در بیاورد. می توانید به سایت دکتر تهران بیوتی مراجعه کنید و نمونه کارهای ایشان را ببیند و از مشاوره های عالی قبل از عمل زیبایی بینی که می دهند بهره ببرید.یی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا