عمل بینی و جراحی بینی

بهترین مدل جراحی برای بینی های گوشتی کدام است؟

داشتن چهره ای زیبا و جذاب چیزی است که اکثر مردم به دنبال آن هستند و برای رسیدن به این زیبایی اقدامات مختلفی را انجام می دهند. صورت اجزای مختلفی دارد که هر کدام نقش بسزایی در زیبایی و آراستگی چهره دارند. بینی یکی از این بخش هاست که می توان گفت مهمترین عامل در داشتن چهره ای زیبا و جذاب می باشد. بینی ها در حالت کلی به دو دسته تقسیم می شوند، بینی گوشتی و بینی استخوانی.

یکی از مهمترین اقدام ها قبل از جراحی بینی این است که بدانید بینی شما از نوع گوشتی است یا استخوانی. زیرا اگر برای مثال بینی شما از نوع گوشتی باشد نمی توانید هر مدلی که می خواهید جراحی کنید. 

ما در این مقاله قصد داریم درباره انتخاب بهترین مدل برای عمل بینی گوشتی صحبت کنیم. پس اگر هنوز تصمیم نگرفته اید که برای عمل بینی گوشتی یا عمل بینی استخوانی خود را چه مدلی را انتخاب کنید با ما همراه باشید.

تشخیص بینی گوشتی و استخوانی

برای تشخیص اینکه بینی شما از نوع گوشتی است یا استخوانی کار دشواری ندارید. فقط کافیست مواردی که در ادامه گفته می شود را با بینی خود مقایسه کنید.

ویژگی های بینی گوشتی

  • این نوع بینی ها دارای غدد چربی بسیار زیادی هستند.
  • از بارزترین ویژگی های بینی گوشتی، نرم و انعطاف پذیر بودن غضروف آن نسبت به بینی استخوانی است.
  • بینی های گوشتی، سوراخ های نسبتا بزرگتری دارند.
  • پوست ضخیم تری دارند
  • در حالت کلی، بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی بزرگتر و پهن تر می باشند.
عمل زیبایی بینی

ویژگی های بینی استخوانی

  • بینی های استخوانی دارای غضروف های بسیار سفت و محکمی هستند
  • پوست این نوع بینی های نازک و ظریف است
  • نسبت  به بینی های گوشتی جمع و جورتر می باشند.
  • معمولا کج و قوزدار هستند.

بهترین مدل برای عمل بینی گوشتی

همانطور که گفتیم، چنانچه بینی شما از نوع گوشتی باشد انتخاب محدودتری از بین مدل های عمل زیبایی بینی خواهید داشت. بینی های گوشتی به دلیل اینکه پهن ترند و غضروف انعطاف پذیری دارند نمی توان این نوع بینی ها را بیش از حد کوچک کرد.

معمولا در مدل های عروسکی، فانتزی و عمل بینی نیمه فانتزی، بینی تا حد قابل توجهی کوچک می شود. از این رو افرادی که بینی گوشتی دارند و مدل های این چنینی را برای عمل بینی انتخاب می کنند در حقیقت خطر بزرگی را به جان خریده اند. زیرا بینی های گوشتی در صورتی که بیش از حد کوچک شود، احتمال اینکه پس از مدتی به حالت اولیه خود بازگردد بسیار زیاد است. 

پس بهترین مدل برای عمل بینی گوشتی چیست؟ این افراد باید مدلی را انتخاب کنند که احتمال برگشت پذیری آن بسیار کم باشد. از این رو عمل بینی طبیعی بهترین مدل برای بینی های گوشتی به شمار می رود.

عمل بینی گوشتی

بهترین مدل برای عمل بینی استخوانی

بینی های استخوانی بر خلاف بینی های گوشتی حق انتخاب بیشتری دارند و به راحتی می توانند تا هر میزانی که خواهند بینی خود را کوچک کنند. پس به این ترتیب انجام عمل بینی طبیعی یا رینوپلاستی، فانتزی، عروسکی، نیمه فانتزی و… برای بینی های استخوانی مناسب و ایده آل خواهد بود.

راهکارهایی برای جلوگیری از برگشت بینی گوشتی به حالت اولیه

این مسئله یکی از مهم ترین موارد استرس زا بین افرادی است که بینی آن ها از نوع گوشتی می باشد. آیا واقعا جراحی بینی گوشتی به هر نحوی که انجام شود احتمال بازگشت به حالت اولیه را خواهد داشت؟

پاسخ تیم دکتر تهران بیوتی به عنوان بهترین جراح بینی تهران به این سوال منفی است. اما به شرط رعایت مواردی که در ادامه خواهیم گفت. 

یکی از این موارد، همانطور که گفتیم انتخاب مدل مناسب برای عمل زیبایی بینی است که به هیچ عنوان نباید از آن غافل شوید. اما مسئله مهمتری که وجود دارد انتخاب کلینیک و جراح مناسب است. چنانچه کلینیکی را برای عمل بینی گوشتی انتخاب کنید که پزشکان آن از تجربه و تخصص کافی برخوردار نیستند، قطعا مشاوره کاملی به شما نخواهند داد.

اما اگر انتخاب شما کلینیکی باشد که دارای سابقه طولانی و نمونه کارهای قابل توجهی هستند، بی شک از زبان پزشکان این مجموعه، کلیه مواردی که باید آن را رعایت کنید به شما خواهند گفت. در این صورت شما اطلاعات دقیقی درمورد مراقبت های قبل و بعد عمل بینی گوشتی، مدل مناسب برای بینی شما و همچنین نکات مهم در این زمینه کسب خواهید کرد. به این ترتیب احتمال برگشت پذیری نیز به صفر می رسد.

جراحی بینی گوشتی

هزینه عمل بینی

اگر نگاهی به قیمت جراحی بینی در کلینیک ها انداخته باشید خواهید دید که برخی از آنها بسیار گران و برخی از آنها بسیار ارزان هستند. در حالت کلی عواملی مانند تخصص و تجربه جراحان مجموعه، نمونه کارهای انجام شده، میزان رضایت مشتریان و خدماتی که توسط کلینیک ارائه می شود بستگی دارد. 

برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید لازم است همه این موارد را مورد بررسی قرار دهید. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات دقیق تر درمورد هزینه ها و موارد تاثیرگذار در این جراحی، به صفحه هزینه عمل بینی دکتر تهران بیوتی مراجعه کنید.

امیدواریم مطالب گفته شده برای شما عزیزان مفید و کاربردی بوده باشد. در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره رایگان داشته باشید می توانید در بخش تماس با ما، با پزشکان متخصص و مجرب مجموعه دکتر تهران بیوتی در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین در بخش نمونه کارها نیز می توانید جراحی های انجام شده توسط دکتر تهران بیوتی را به صورت کامل مشاهده کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا